חריטה חינם

כל הטבעות שלנו מגיעות עם חריטה חינם. אנחנו יכולים אפילו לחרוט סמלים כמו לבבות וסימני אינסוף. בשל טבען של להקות הנצח, לא ניתן לחרוט אותן. בהתאם לגודל הטבעת שלך, אנו יכולים לחרוט עד 12 תווים כולל מרווחים. צור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-706-3462001 או צ'אט עכשיו אם תרצה שהתכשיטים שלך יהיו חרוטים.


שינוי גודל טבעת בחינם

זה נורמלי לא להתאים את מידת הטבעת של בן הזוג שלך בפעם הראשונה. תכשיטי הפנינים היקרות של מיכאלה מציעים שינוי גודל טבעת אחת בחינם בשנה הראשונה לרכישה. רצועות נצח אינן כלולות כחלק משינוי גודל הטבעת החינמי שלנו. פשוט התקשר לנציגי שירות הלקוחות של Michaela's Precious Pearls Jewelry בטלפון 054-324-4455 ואנחנו נדאג לכל השאר.


כלי חינמי ל-Ring Sizer

מלבד ביקור אצל תכשיטן, הדרך הטובה ביותר ללמוד את גודל הטבעת שלך או של בן/בת זוגך היא באמצעות כלי למידות טבעת. תכשיטי הפנינים היקרות של מיכאלה ישלחו אליך מדידת טבעת קלה לשימוש בחינם כדי שתוכל לגלות את מידת הטבעת שלך בזמן שנוח לך. ניתן לשלוח מידות טבעות רק בתוך ארה"ב Request My Ring Sizer


החזרות והחלפות חינם

אם אינך מרוצה מהרכישה שלך מכל סיבה שהיא, ניתן להחזיר הזמנות תוך 14 יום לאחר המשלוח לביתך. הקונים אחראים לעלות המשלוח.

 

משלוח וביטוח חינם

תקבל משלוח חינם בכל פעם שתרכוש תכשיט מאיתנו.


התחייבות למחיר יהלום

אנו בטוחים שיש לנו את מחירי היהלומים הטובים ביותר באינטרנט. צור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 054-324-4455 או דוא"ל MichaelasPearls@gmail.com עם מפרט איכות ומחיר היהלום שלך ואנו נמצא יהלום תואם. אם אתה רואה יהלום של מתחרה מקוון במחיר נמוך יותר, ננסה למצוא יהלום דומה במחיר נמוך יותר.