על מיכאלה

תמיד אהבתי פנינים, מאז שהייתי ילדה קטנה. הסימטריה המושלמת שלהם ריתקה אותי; הברק שלהם נראה כמו כדור בדולח עם אורות מסתוריים מסתחררים בפנים. לא ידעתי על פנינים מתורבתות אז, אז פנינים עגולות לחלוטין נראו כמו הדברים הנדירים ביותר אי פעם. איך לכל הרוחות הצדפה קיבלה את זה כל כך מושלם תהיתי.

הייתי כמעט בת חמש, ילדה קטנה ועליזה עם תלתלים חומים קופצניים כשאמא שלי ואני חיכינו בדוכן הקופה וראיתי אותם: מעגל פנינים לבנות נוצצות בקופסה ורודה. "הו בבקשה, אמא, אני יכול לקבל אותם?"

אהבתי את הפנינים שלי, הן גרמו לי להרגיש לגמרי לבוש וגדל. לבשתי אותם בכל מקום. הפעם היחידה שהורדתי אותם הייתה כשהלכתי לשחות או התרחצתי. אמא אמרה שאם הם נרטבים, הם עלולים להפוך את הצוואר שלי לירוק.

עם השנים, הקסם שלי מפניני הים היקרות הללו גדל. ביום חתונתי ההורים שלי נתנו לי כמתנת חתונה סט של שרשרת וצמיד פנינים לבנות של הים הדרומי. הם נראו כל כך אלגנטיים וזוהרים עטופים סביב הצוואר שלי.

היה לי ברור שהפנינים יהפכו לחלק מחיי המקצועיים. אז הקמתי את תכשיטי הפנינים היקרים של מיכאלה, עסק קמעונאי שמוכר פנינים באיכות מעולה במחירים סבירים. רציתי שכולם יוכלו ליהנות מהפנינים האקזוטיות האלה.