בלוג פנינה

צבע הפנינים המתאים ביותר לגוון העור שלך

צבע הפנינים שהכי מתאים לגוון העור שלי

אתה תמיד נראה טוב יותר כשאתה עונד פנינים! זו תוצאה של האופן שבו נוצרת Nacre על הפנינה. הציפורן מחזירה אור בחדות ובעוצמה המעניקה לפנינה זוהר מיוחד. לכן הם לובשים על ידי נשים במשך מאות שנים, וכעת הם עושים קאמבק גדול בעולם האופנה.

כפנינה אורגנית, פנינים ובעלות משטח מיוחד, המחזיר אור על גוון עור בצורה מחמיאה מאוד. האור משקף את גוון העור בצורה מיוחדת ומשפר את העור באור זוהר.

פנינים לוכדות אור ומשתנות באופן מיידי בהתאם לגוון העור או הלבוש. צבע פנינה הוא שילוב של צבע הגוף הדומיננטי שלה, הגוונים העליונים שלה שהם הגוונים האחרים המופיעים על פני השטח, הצבעים העדינים שנראים כאילו מגיעים מתוך הפנינה, והאוריינט, תופעת הסגפן או "משחק הצבעים". אתה רואה מתי הפנינה זזה.

יש מגוון אינסופי של צבעי פנינים בתרבות טבעית, אבל פנינים לבנות הן צבע הגוף הקלאסי. לעתים קרובות מופיעים צבעים אחרים על צבע הגוף של הפנינים, אלה נקראים גוונים מעלים. הגוונים של הגוונים העליונים הם הרתעה על ידי מידת האור המופיעה על פני הפנינים.

שלושת הגוונים הנפוצים ביותר עבור פנינים לבנות הם: כסף, ורד ושמנת. שלושת הצלילים הללו יהיו זהים עבור פניני אקויה יפנית לבנה, מים מתוקים לבנה ופניני ים דרום לבן, אם כי דרגות העוצמה שלהן ישתנו מפנינה לפנינה.

SILVER הוא גוון הפנינה הלבנה הפופולרי ביותר; זה הכי קרוב לצבע לבן אמיתי ובוהק ואיך רוב האנשים מאמינים שפנינה "צריכה" להיראות.

נשים בעלות גוון עור כהה או זית, אלו המשתזפות בקלות או נשים עם שיער שחור או כהה ברונטית ילבשו היטב את הגוון הכסוף. הגוף הלבן הבהיר ותתי הגוונים ה"קרירים" יותר של גוון הפנינה הכסופה מנוגדים לגווני העור הכהים יותר וצבעי השיער ועוזרים להפיק את המרב מהיופי הטבעי שלך. פניני תת-גוון קרירות אלו תוססות על עור כהה יותר והברק הלבן והזוהר שלהן הם השלמה אידיאלית.

גוון הכסף הוא רב תכליתי, ונראה יפה עם הדגשות של זהב לבן וזהב צהוב כאחד. הזהב הלבן מביא לידי ביטוי את הגוונים הקרירים יותר בפנינים הלבנות וגורם להן להיראות בהירות יותר ויותר, בעוד שהזהב הצהוב מציע מראה פנינים קלאסי מסורתי יותר.

ROSE הוא גוון הפנינה הלבנה המסורתית ביותר. רוז כולל סומק קלוש עד ורוד עמוק של צבע על צבע הגוף הלבן של הפנינה.

גווני הורד בפנינים לבנות מאוד נשיות ומחמיאות. גווני הוורד הבולטים הם בחירה מצוינת עבור נשים בעלות גוון בהיר. אלה עם שיער בלונדיני או שיער בהיר עד חום בינוני ייראו נפלא בפנינים הלבנות בגוון ורדרד אלה. גוון הורד חם יותר והוא מוסיף מעט חום לגווני עור קרירים והופך אותם לתוססים יותר.

לבשו אותם עם הגדרות זהב צהוב על מנת להוציא את הגוונים החמים שלהם ולעזור להם להאיר ולנצנץ או לכו על זהב לבן לקצת ניגודיות בעוד שזהב לבן יצנן את הגוונים העליונים ויגרום לגוונים הורודים פחות בולטים.

זהב צהוב נבחר באופן מסורתי עבור גוון פנינה זה; זה מחמם את הפנינים ומגביר את גורם הניצוץ המיוחד הזה. White gold is chosen often for younger ladies who prefer the cooler tones.

CREAM היא בחירה מצוינת לראשים אדומים, נשים בוגרות בעלות שיער אפור או כסוף ואלו מאיתנו שמסמיקות בקלות או שיש להן הרבה תת גווני ורוד/אדום לעור שלהן יחמיאו לגווני ורדרד ואדמדם.

גוון פנינת השמנת הוא גוון "חם" שמחמיא ולא מנוגד לורודים ואדומים; הפנינים הללו יתחממו על רקע העור העמוק יותר וינצנץ יפה. גווני קרם מסוימים נוטים להיות בעלי ניצוצות קטנים של צבע סגול, ולהוסיף מימד יפה של עושר למראה הפנינים.

זהב צהוב הוא תפאורה נהדרת לפנינים לבנות עם גווני קרם, זהב צהוב תואם את תת גווני הקרם החמים. אם אתה רוצה ניגודיות, בחר את ההגדרה של זהב לבן אבל קחו בחשבון שהזהב הלבן יכול להיות קצת בצד ה"מתנגש" אלא אם כן יש לכם את הגוון הנכון של קרם.

CREAM / IVORY הוא הגוון האחרון הפופולרי ביותר בפנינים לבנות. שמנת מתוארת בצורה הטובה ביותר כרמז של וניל צרפתי על צבע הגוף הלבן של הפנינה. אם את ברונטית, תגלה שהשקעה בפנינים לבנות עם גווני קרם היא הדרך הטובה ביותר לגשת לפנינים המדגישות את הצבע הטבעי שלך.

אתה מחפש כימיה בינך לבין הפנינים. כשאתה מוצא את השידוך הנכון זה קסם! אתה נראה פנטסטי וכך גם הפנינים.